Громадський бюджет: розпочалось голосування /// Дрогобич

Розпочалось голосування за проекти, що були подані на Громадський бюджет 2019.  Цьогоріч, окрім вже знайомих всім дитячих майданчиків чи лавочок, дрогобичани вирішили спробувати врегульовувати  питання сміття в себе на вулиці.

У списку з 17 проектів з’явилися  й такі, головною метою яких є облаштування майданчиків для роздільного збору сміття. Є і незвичні, наприклад, створення шаходрому в одному з парків міста.

Декілька з проектів стосуються інклюзивності, а деякі вже також наболілу тему –  відсутності облаштованих парків в центрі міста. Отже, загалом мешканці подали 17 проектів, шість з яких є загальноміськими, а решта – локальними. Щоправда, на голосування винесли 14.

Метою громадського бюджету є залучення громади до вирішення питань, що її турбують, тобто створити умови мешканцям здійснити ту ідею, яка видається їм важливою і потрібною місту.

У 2019 році  Громадський бюджет складає один мільйон гривень.

У цій статті ми зібрали усі проекти, які були подані на Громадський бюджет Дрогобича у 2019 році.

Визначайтеся, обирайте, голосуйте.

Для того щоб детальніше ознайомитися з проектами, переходьте за посиланнями.

Загальноміські проекти:

 1. Поточний ремонт скверу біля музичного коледжу ім. Барвінського для покращення міського простору та збільшення туристичної привабливості міста Дрогобича (вул. Музична, 3 — вул. Бориславська, 1) Вартість реалізації проекту: 97464 грн.
 2. Інклюзивний майданчик для особливих дітей (вул. Грушевського , 79 / 2). Вартість реалізації проекту: 215000 грн.
 3. Студентський парк на вул. Лесі Українки — простір дозвілля та навчання молоді. Вартість реалізації проекту:150000 грн.
 4. Зона відпочинку з велопарковкою при Молодіжному просторі (вул. Ярослава Осмомисла, 10).Вартість реалізації проекту:  98700 грн.
 5. Шаходром (парк на вул. Трускавецькій, зі сторони вул. Б. Лепкого). Вартість реалізації проекту:105000 грн.
 6. Міжнародний туристичний маршрут “Стежками Юрія Дрогобича” та його перший етап “Око Юрія Дрогобича” (пл. Ринок)Вартість реалізації проекту: 107000 грн.

 

Локальні проекти:

 1. Територія щасливих дітей (вул. Залужанська, прибудинкова територія) Вартість реалізації проекту:80000 грн.
 2. Встановлення дитячого майданчика на прибудинковій території житлового будинку №2 на вул. Бориславській м. Дрогобича.. Вартість реалізації проекту:85000 грн.
 3. Зупинка громадського транспорту на вул. І. Франка (біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці) Вартість реалізації проекту:70000 грн.
 4. Чисте місто (облаштування критого майданчика з контейнерами для роздільного збору сміття на вул. Тураша). Вартість реалізації проекту:78000 грн.
 5. Встановлення дитячого ігрового майданчика на прибудинковій території житлового будинку №17 на вул. Є. Коновальця м. Дрогобича. Вартість реалізації проекту: 85000 грн.
 6. Дитячий майданчик “Зелена галявина” на вул. П. Орлика, 20/1, 20/2- місце дозвілля та розвитку дитини. Вартість реалізації проекту:106050 грн.
 7. Благоустрій прибудинкової території на вул.Коновальця, 9/1 ОСББ -Резон Вартість реалізації проекту:68955 грн.
 8. Облаштування майданчика для роздільного сортування сміття на вул. Л. Українки (буд. 120-124). Вартість реалізації проекту:60000 грн.

Тож хто стане переможцями цього голосування?

Процедура проста. Мешканці голосують за проекти. Проекти мають свій бюджет. Сума цих бюджетів проектів-фаворитів голосування не може перевищувати суму виділених на це коштів. А це 500 000 гривень на загальноміські проекти та 500 000 гривень на локальні.

Кількість проектів, що стануть переможцями, залежить також від їх бюджету.

Припустимо, найбільшу кількість голосів набрав проект з бюджетом 200 000 грн, а бюджет наступних трьох у голосуванні проектів становить орієнтовно по 100 000 грн. За результатами такого голосування пройде чотири проекти в одній категорії. Ця кількість може бути й більшою, якщо бюджети проектів фаворитів виявляться меншими.

Голосувати можуть як члени територіальної громади міста Дрогобича, так і особи, які проживають, навчаються або працюють у місті.

Початок голосування: 17 грудня 2018 р.

Завершення голосування: 30 грудня 2018 р.

Проголосувати за проекти можна двома способами:

– у режимі онлайн на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради у рубриці «Громадський бюджет»;

– в приміщенні ЦНАПу (пл. Ринок 1) 17-22 грудня та 26-29 грудня з 8:00 по 17:00.

На момент голосування особа повинна досягнути 16-річного віку.

 

Олена Юркевич

 

Share this post

One Reply to “Громадський бюджет: розпочалось голосування /// Дрогобич”

 1. Лариса сказав:

  ШАХОДРОМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top