Головна » Новини Галичини » Кінофестиваль «Корона Карпат» триває у Трускавці (ВІДЕО)

Кінофестиваль «Корона Карпат» триває у Трускавці (ВІДЕО)

У Трускавці, в Кінопалаці «Злата», відбулась церемонія відкриття сьомого кінофестивалю «Корона Карпат».

Фестиваль КОРОНА КАРПАТ – це чотири дні наповнені показами фільмів та творчими зустрічами. Цьогоріч формат фестивалю змінився, адже майже всі покази будуть присвячені сучасному українському кіно.

На фестивалі будуть представлені дві конкурсні програми національного кіно та короткого метру й дипломних робіт.В програмі представлені  українські стрічки створені спільно з Польщею Францією, Італією, Македонією, Ісландією. Однією з них є наприклад українсько-ісландсько-французька стрічка “Гірська жінка на війні”, яка в цьому році була номінована на найпрестижніша нагорода в кінематографі США  Оскар .
Серед зіркових гостей українська акторка Ада Роговцева та Катерина Степанкова з творчим вечором “Мій Костя”, Володимир Горянський, Андрій Кокотюха з презентацією книжок.
Головними локаціями фестивалю є Кінопалац “Злата” та Народний Дім Трускавця, а презентації книг анонсованих у програмі відбудуться в Урбан бібліотеці.
На завершення фестивалю вже традиційно буде встановлено бронзову плиту фільму переможцю попереднього фестивалю на «Алеї кінослави» у Трускавці.

Відео – Ігор Дьорка
Журналіст – Олена Юркевич

Залишити відповідь