Виведемо Борислав на чисту воду.16 жовтня брифінг під стінами міської ради

Виведемо Борислав на чисту воду

Завтра в Бориславі відбудеться брифінг щодо катастрофічної ситуації з водопостачанням у місті. Активісти, науковці, фахівці-інженери і прості бориславці кличуть пресу та громаду під стіни міської ради, щоб розповісти про стан справ, можливі шляхи вирішення ситуації, а також тиск на них через діяльність на користь міста.

У Бориславі роками проблеми з водою: її днями і тижнями нема, вона непридатна для споживання, люди у багатоквартирних будинках змушені купувати питну воду або їздити за нею у довколишні села. А попри те, ціна води у Бориславі – чи не найвища на Львівщині: понад 26 грн за м. куб.

Понад 3 місяці тому ситуацію почали досліджувати представники Української Галицької Партії. Мешканець Борислава, сам батько двох дітей, Віктор Кравцов здав воду з двох мікрорайонів міста на аналіз до львівської незалежної лабораторії. Висновок категоричний: вода непридатна до споживання.

Активісти написали з десяток запитів і звернень до різних владних і державних органів, проаналізували  відповіді, зібрали підписи майже тисячі мешканців міста і передали їх ОДА, залучили до справи екологів, фахівців із водопостачання, згуртували громаду. Разом вони зрозуміли: проблему вирішити реально.

Але міська влада Борислава на пропозиції співпраці не йде. Навпаки: на Віктора Кравцова, який очолив боротьбу за чисту воду для Борислава, почався тиск з боку керівництва. Адже чоловік працює в міській раді.

Натяки і погрози про звільнення, перекриття можливості виступити у місцевих радіо чи газеті… Усе це непрямо, підкилимно, словом, ось яка вона – політика в галицькому містечку обласного значення!

16 жовтня активісти, фахівці з водопостачання, еколог та представники громади організовують брифінг під стінами міської ради. Початок о 12.00.

Запрошуємо ЗМІ і всіх зацікавлених. Ми готові розповісти про все, що дізналися, про те, як вирішити проблему, і навіть скільки приблизно це буде коштувати. І ми розповімо про це. Бо люди мають право на чисту воду і мусять знати правду.

Участь у брифінгу візьме еколог, фахівець із якості води Володимир Погребенник, очільник Інституту міста Дрогобич Володимир Кондзьолка, голова осередку УГП в Бориславі Віктор Кравцов, мешканці міста.

Час:

12.00, 16 жовтня 2018 року

Місце:

м. Борислав, вул. Шевченка, 42

перед входом до міської ради.

Додаткова інформація за телефоном: 0976713492.

Відеозвернення Віктора Кравцова:

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top