ВАТА-ШОУ в Дрогобичі на День міста 21.09.18 (ВІДЕО)

День міста в Дрогобичі (21 вересня) не обійшовся без ексцесів: на місці, де в часи німецької окупації (1941-1944рр) були розстріляні тисячі українців різних національностей, де офіційно встановлено пам’ятний меморіальний знак ще за часів СРСР, – провокатори вирішили випробувати українців на терплячість і толерастію, зробивши музичний танцювальний захід.


Звичайно ж з’явилися небайдужі дрогогобичани, які перешкодили цьому святотатству, але також з’явилися і ті, хто чомусь став заперечувати факт розстрілу на цьому місці українців, – агресивно налаштовані, підігріті оковитою, вони звинувачували нашу знімальну групу у «про-комуністичних поглядах, бо меморіал , мовляв, було створено у радянські часи».
Далі, нарешті, з’явилася муніципальна варта, але серед них чомусь один був нетверезо-агресивним і, як виявилося, у приязних стосунках із Дро-Ватанами, кредом яких було: «тут нікого не розстрілювали»..!
Як «геніально» вирішили скандал перегляньте самі. Це вершина геніальності – на тому ж місці, але п’ять метрів в сторону!.. Просто «танці не на самій крові, а на її краплях…»
Один з небайдужих українців сказав знаменні слова: «Якщо ми нашу вату не зупинимо сьогодні, то завтра вона танцюватиме на могилах наших атовців!»
Сподіваємося на АДЕКВАТНУ відповідь міської влади в особі мера міста, та депутатського корпусу!
Слава Україні!

АНАТОЛІЙ ЦИМБАЛ

Share this post

One Reply to “ВАТА-ШОУ в Дрогобичі на День міста 21.09.18 (ВІДЕО)”

  1. Наталія сказав:

    Лишній доказ того, що мер Дрогобича пан Кучма і є той “ушльопок”,яким обзивав своїх виборців. І гірко від відчуття приниження не так від того лумумби-музиканта, як від тих догобичан ,які грудьми стали на його захист. Тим самим вони потоптались по народній пам”яті тих трагічних подій. Не має значення ,хто ставив пам”ятник. Це – людська пам”ять, яку треба шанувати. Щодо молоді, не дивуюсь. Їх не вчать.Ростуть як перекотиполе. Ганьба міській владі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top