І знову про сміття в Дрогобичі… Репортаж з віче (ВІДЕО)

У неділю, 28 липня, відбулося віче, організоване міською радою Дрогобича.

Тема: сміття.

Ми поспілкувалися з дрогобичанами, присутніми на віче, та владою.

Про настрої людей, атмосферу в якому відбувалося віче, у нашому сюжеті.

***

“Ми змушені знайти діалог з Броницею, бо сьогодні у нас просто немає інших варіантів. Альтернативі Брониці не існує”, – коментує Ігор Герман, заступник міського голови Дрогобича.

“Невиконання рішення суду підважує авторитет правоохоронної системи, і взагалі – авторитет влади…. Коли стоїть на кону життя та здоров’я десятки тисяч мешканців Дрогобича, то теж не можна спостерігати за бездіяльністю правоохоронних органів. Я думаю, що ця бездіяльність, коли вони не забезпечують виконання рішення суду, буде предметом розгляду на сесії Львівської обласної ради”, – Андрій Білоус, перший заступник голови Львівської обласної ради.

В резолюції, яку прийняли на віче, міська рада звертається, фактично, до всіх перших осіб держави та керівництва поліції та прокуратури – вимога вчинити необхідні дії щодо розблокування Броницького сміттєзвалища, з метою проведення ремонтних робіт, його рекультивації та підготовки до закриття у 2020 році та притягнути до відповідальності осіб, які причетні до блокування сміттєзвалища.

Однак завершилося віче дещо непрогнозовано. Друга частина віче – неофіційна, виникла спонтанно після того, як дехто з дрогобичан не зміг виступити перед мікрофоном.

Стрім з віче:

Сьогодні у Дрогобичі відбувалося віче, організоване міською радою.Тема: сміття.Захід складався з двох частин.Перша – офіційна, з промовами та усім офіціозом.Друга – неофіційна, яка виникнула спонтанно після того, як Віра Байса не змогла виступити перед мікрофоном.Наш стрім з віче.×××сюжет про віче вийде в понеділок.#Дрогобич

Geplaatst door Варто – Галицькі Новини op Zondag 29 juli 2018

Сміттєве протистояння на Дрогобиччині – триває!

***

Олег Дьорка

Тарас Іванишин

 

Share this post

11 Replies to “І знову про сміття в Дрогобичі… Репортаж з віче (ВІДЕО)”

  1. Ум сказав:

    Дебiли

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top