«KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ» – сольний проект Оксани Мухи до 65-ліття Квітки Цісик! 29 квітня – у Дрогобичі

29 квітня – у Дрогобичі
18:00, Народний дім!
Квитки у народному домі (2 33 73) та у касі драмтеатру (067 310 66 73)!

До 65-ліття легендарної співачки Квітки Цісик – концертний тур «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ» містами Західної України у рамках соціально-культурного проекту Оксани Мухи «Дякую тобі, Квітко»!

Оксана Муха – володарка Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик. «Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку, яку назвали «другою Квіткою». І недаремно – Оксана виростала на музиці Квітки, має її пісні у своєму репертуарі.

У програмі концертів «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ» – найкращі пісні із репертуару Квітки Цісик, які звучатимуть як в автентичних, так і в оригінальних аранжуваннях. Разом із Оксаною Мухою на сцені будуть оркестр та рок-група.

«Дякую тобі, Квітко!», – скажіть разом із Оксаною Мухою – завітайте на концерт, присвячений 65-літтю співачки-легенди Квітки Цісик!

Місце зустрічі – м. ДРОГОБИЧ, 29 КВІТНЯ, 18:00, Народний дім!
Квитки у народному домі (2 33 73) та у касі драмтеатру (067 310 66 73)!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=3-jZe49hXFA” /]

Концерти «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ» відбудуться у 16-ти містах Західної України! У гастрольному графіку Оксани Мухи та її команди – Львів, Борислав, Золочів, Стрий, Дрогобич, Радехів, Червоноград, Жовква, Мостиська, Тернопіль, Козова, Івано-Франківськ, Коломия, Долина, Хмельницький та Луцьк.

Також читайте:

Збережи солеварню! Напиши листа Прем’єр-міністру!

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top