![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_6543_edited-1024x614-1.jpg)
У четвер, 19 травня, ми відзначатимемо День вишиванки.
У Дрогобичі мешканців та гостей міста запрошують долучитися до розгортання кількаметрового державного прапора. Підходьте об 11 годині у вишиванках у центр міста.
Також у міській раді повідомили, що закликають вишиванки одягнути переселенців. Ті з них, хто завітають до ратуші в 210 кабінет у національному строї та пред’являть довідку, що вони внутрішньо-переміщені особи – отримають сюрприз.
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews