Головна » Новини Галичини » Усмішки, слова підтримки, теплі обійми: у Підбужі відбувся концерт на підтримку кандидата у депутати Романа Ілика

Усмішки, слова підтримки, теплі обійми: у Підбужі відбувся концерт на підтримку кандидата у депутати Романа Ілика

Концерт  на підтримку кандидата в народні депутати від Дрогобиччини Романа Ілика відбувся у п’ятницю, 12 липня, у селищі міського типу Підбуж. На центральній площі селища співали учасники гурту «Соколи» і неперевершені Михайло Мацялко та Марія Шалайкевич, яка родом з Підбужа. Атмосфера була особливою ще й тому, що концерт припав на свято Петра і Павла.

«Щирі усмішки, слова підтримки від жителів свідчать про те, що ми обрали правильний напрямок. Ми розуміємо, що зараз українські селища потребують розвитку освіти, агросфери, медицини. Найперше маємо залучати інвестиції та запроваджувати модернізований підхід до вирішення проблем села», – наголосив Роман Ілик.

Село – важлива частина успішної економіки України. Роман Ілик зазначив, що потенціал розвитку сіл Дрогобицького району дуже потужний. Для успіху потрібно залучати в сільську місцевість туристичний бізнес, розвивати фермерські господарства, підтримувати підприємців інших галузей. Ці компанії не лише розвивають власний бізнес, а й забезпечують робочі місця, дають можливість мешканцям села започатковувати власні справи.

«Кого залучати знаю, як це робити – також! Зараз основне ваша підтримка, мандат довіри з яким  працюватиму на громаду», – звернувся до Підбузької громади Роман Ілик, кандидат в народні депутати від Дрогобиччини.

Залишити відповідь