Головна » Новини Галичини » У Дрогобичі підлітки жорстоко познущались над школяркою (Відео) Жахливий випадок…

У Дрогобичі підлітки жорстоко познущались над школяркою (Відео) Жахливий випадок…

Жахливий випадок булінгу та побоїв серед школярів трапився у Дрогобичі. Дівчинку до крові побили однолітки.

Подія, ймовірно, трапилася влітку, але лише зараз його опублікували в декількох дрогобицьких групах.
 10 коментарів

 1. killer сказав:
  обдовбана малолєтка бє другу за якусьтам херню! то ваша справа довбойоби малі. але найбільші довбойоби це ті хто дивився на це і нічого не зробив. ваші батьки довбойоби і очевидно ваші діти будуть довбойобами. за що вам буде велика срака в тому житті, бо життя можедати більше ніж те на що ви спроможні.
 2. Василь сказав:
  Потрібно впаяти штраф для батьків,як компенсація для дівчини.А тих сучок вигнати зі школи,дати по два роки умовно.Нехай ті два роки замітають вулицю біля тої школи.
 3. Дорка ОЛЕГ сказав:
  Який заголовок! І про що стаття? З чого автор взяв, що подія сталась в Дрогобичі? З чого він взяв, що її жорстоко побили? І головне – ДЕ БЛ**Ь КРОВ? Ото журналісти!
  • Кукурудза сказав:
   Кров на кінці відео на руках і ногах
  • Кукурудза сказав:
   Відео пройшло вже як рік точно і повір то було точно в Дрогобичі
  • Богдан сказав:
   У нас журналісти вміють “захищатись”, але не відповідають за свої слова. Їм би заголовок по гучніше – щоб на їх статтю звернули увагу. А кров там є.
 4. Вася сказав:
  Посадити с•ку в малолетку,така гниль має гнити,неважно в Дрогобичі чи в іншому місті таке сталось!Дорка Олег додивись до кінця і побачиш кров!
 5. Кукурудза сказав:
  Ну цьому відео вже як рік пройшов як його виклали в Вконтактах і доречі то було в Дрогобичі
 6. Богдан сказав:
  А що, звук ніхто не включав? Я так зрозумів, що дівчина заступилася за якусь малу ( може за сестру, може за знайому). Там звучала така фраза, щось типу:” Мала прийшла вся в крові до дому.” Такі розборки були і є у всі роки. Чи ви не з цього світу? А те, що інші стояли і дивились, то можливо вони вважали, що ” жертва” заслуговує такого покарання. Ви ж не знаєте всіх обставин. Групового побиття не було. Може трохи і жорстко, але там вже адреналін зашкалює. Приниження, знущання я не побачив. Побиття – так. Але щоб через це відкривати кримінальну справу, виганяти зі школи – це занадто. Я не суддя і не претендую на цілковиту правоту. Така моя думка.

Залишити відповідь